3D-візуалізація

Вибрати дизайн крісла або пуфа Poparada майже на дотик і зрозуміти, чи поміститься новий предмет меблів у вашій квартирі, тепер можна до покупки. Новий додаток Poparada використовує технології 3D візуалізації і доповненої реальності. Експериментуйте з тканинами, квітами, фактурами, формою крісел і пуфів. Замінюйте і доповнюйте деталі - технології доповненої.

За допомогою програми можна поєднувати тканини за фактурою і кольором. Програма дозволяє вибрати модель предмета меблів, вписати її в звичний інтер'єр, зробити фото. Якщо хочете дізнатися думку друзів про новий кріслі до його покупки - просто надішліть їм фотографію.

Інноваційні технології візуалізації і доповненої реальності здивують вас простотою використання. Побачити, як буде виглядати пуф або крісло у вашій кімнаті можна в два кліка, навіть Селфі робити складніше. Більш того - ви зможете зробити Селфі на тлі свого нового віртуального крісла.

Алгоритм роботи з додатком простий:

1. Встановити додаток для 3D візуалізації предметів меблів Poparada;

2. При запуску цієї програми дозвольте доступ до камери;

3. Роздрукуйте картинки за посиланням;

4. Наведіть камеру на картинку

Друзі та близькі - все, кому ви відправите фото, зможуть дати пораду з приводу нового крісла. Змінити тканину, колір або відтінок за допомогою програми можна миттєво і за вашим бажанням. Зробити замовлення індивідуального пуфа або крісла - в один клік відправивши лист із замовленням прямо з програми.

Дякуємо Наші менеджери зв'яжуться з вами в
найближчим часом