Крісло мішок

Крісло мішок - комфорт для вашого будинку

Ви, напевно, вже бачили у друзів або де-небудь в кафе крісло у вигляді мішка? Дивна на перший погляд конструкція чомусь користується останнім часом величезною популярністю. Безкаркасні крісла сьогодні можна зустріти:

 • в творчих студіях і салонах;
 • в затишних кафе і нічних клубах;
 • в дитячих садах і розвиваючих студіях;
 • в гостях у сусідів і навіть в офісах компаній.

Що ж такого особливого в кріслах-мішках? Чим вони так полюбилися народу?

Кілька слів про бінбегах

Давайте, для початку, розглянемо будову класичного крісла-мішка. Якщо уважно розглянути зображення, ми побачимо, що конструкція ця складається з трьох складових:

Крісло-мішок Poparada

 • внешнего чехла с лямкой для переноски и перфорацией для циркуляции воздуха внутри;
 • внутреннего резервуара для наполнителя;
 • вспененного зернистого полистирола, который выступает наполнителем кресла-мешка.

Наповнювач при цьому засипається не більше, ніж на 3\4 від загального обсягу мішка. Таким чином, коли ми сідаємо в крісло, він як-би розтікається навколо і обволікає тіло з усіх боків, забезпечуючи йому максимально комфортний стан. Зовнішні чохли на м'які крісла мішкими виготовляємо з різних матеріалів: « Оксфорд », « Флок », « Габардин », « Котон », шкірозамінник і ін. Для зручності використання у зовнішній чохол вставляється довга блискавка-змійка. Так, щоб в будь-який момент його можна було легко зняти і випрати.

Преимущества кресел-мешков

Безкаркасні крісла від Попарада мають багато переваг. Ось лише кілька причин, за якими ви обов'язково повинні купити крісло мішок:

 1. Ціна - безкаркасні меблі дешевше класичної в кілька разів.
 2. Легкість і мобільність - вага бінбегов від 3 до 8 кг, навіть дитина може їх переміщати по кімнаті.
 3. Неперевершений комфорт - коли занурюєшся в хмару крісла-мішка, розумієш, що ніякі каркасні крісла не зрівняються з ним за зручністю!
 4. Безпека - всі матеріали - екологічно чисті, що не виділяють шкідливих випарів і запахів, не збирають у собі цвіль і мікроби. До того ж відсутність гострих кутів і твердих деталей виключають можливість поранитися діткам.
 5. Новизна - оригінальні яскраві крісла привертають увагу гостей; завжди можна замінити чохол на новий і отримати абсолютно інший бінбег!
 6. Практичність - невимогливі до умов використання безкаркасні крісла легко чистяться, не бояться вологи і морозів, не страждають від цвілі.
 7. Довговічність - крісло-мішок не може поламатися, растрескаться або прогніть. Надійні подвійні шви утримують чохли цілими, а стійкі тканини не бояться ніяких пошкоджень!

Ви можете купити крісло-мішок Poparada з доставкою по всій Україні: Київ, Харків, Дніпропетровськ, Одеса, Запоріжжя, Львів, Кривий Ріг, Миколаїв, Вінниця, Херсон, Полтава, Чернігів, Черкаси, Суми, Житомир, Хмельницький, Чернівці, Рівне, Кіровоград, Кременчук, Івано-Франківськ, Тернопіль, Луцьк, Біла Церква, Ужгород, Кам'янець-Подільський. У нас відмінні ціни і актуальні відгуки, крісла-мішки дешево і не дорого.

Дякуємо Наші менеджери зв'яжуться з вами в
найближчим часом