Крісло мішок в Запоріжжі

Крісло мішок купити в місті Запоріжжя найкраще у Нас! Магазин Poparada є не тільки і не скільки e-Commerce майданчиком з продажу безкаркасних меблів. Перш за все, Poparada - це відомий український бренд.

Ми знаходимося на ринку вже не перший рік і за цей час встигли завоювати репутацію виробника кращих зразків безкаркасних меблів в Україні.

Наше виробництво знаходиться в Києві. Але онлайн-магазин Poparada відкритий для громадян усієї країни. Обробляємо замовлення і відправляємо придбані у Нас крісла-мішки в будь-який з населених пунктів України, в тому числі і в місто Запоріжжя.

Poparada має безліч сильних сторін і конкурентних переваг. Пропонуючи покупцям широкий асортимент безкаркасних меблів власного виробництва, реалізуємо товари за доступними цінами. Це дозволяє купити крісло-мішок у Запоріжжі за оптимальною вартістю, без посередників і зайвих переплат.

Особливості крісел-мішків Poparada

Крісла-мішки Poparada є продуктом найвищої якості, виготовлення яких можливо також за індивідуальним замовленням, з урахуванням побажань клієнта щодо дизайну та кольорового оформлення крісла.

Даний вид меблів характеризується оригінальним конструкторським рішенням - крісло складається з мішка і наповнювача. У конструкції м'яких крісел-мішків не використовуються металевий каркас. Тут Ви не знайдете звичних для традиційних видів меблів елементів: підлокітників, ніжок.

І не дивлячись на перераховані вище особливості, крісло-мішок забезпечує високий рівень комфорту, що перевищує зручність звичайного крісла.

На цьому особливі властивості крісел-мішків не закінчуються. Даний вид м'яких меблів має додаткові переваги, а саме: менша вага, зручність в транспортуванні, відсутність умов для розмноження пилових кліщів, стійкість до зношування.

Продукти Poparada унікальні, функціональні і привабливі, мають чудові експлуатаційні характеристики. Важливою особливістю безкаркасних меблів Попарада, яку слід знати перед покупкою крісла-мішка в Запоріжжі, є наявність додаткового, зовнішнього чохла, який завжди можна випрати і замінити. Це полегшує догляд за кріслом, а також подовжує термін експлуатації.

Крісло мішок Груша Poparada

Ціна від 670 грн

Купити

Крісло мішок Комфорт

Ціна від 980 грн

Купити

Крісло мішок Цветок

Ціна від 870 грн

Купити

Крісло мішок Мяч

Ціна від 490 грн

Купити

Крісло мішок Босс

Ціна від 2 690 грн

Купити

Крісло мішок Подушка

Ціна від 820 грн

Купити


Крісло мішок Бумбокс

Ціна від 1 390 грн

Купити

Крісло мішок Груша

Ціна від 670 грн

Купити

Крісло мішок Кабанчик

Ціна від 1 040 грн

Купити

Крісло мішок Диван

Ціна від 1 480 грн

Купити

Крісло мішок Груша Джейк

Ціна від 820 грн

Купити

Крісло мішок Принцесса Пупырка

Ціна від 1 090 грн

Купити


Дякуємо Наші менеджери зв'яжуться з вами в
найближчим часом