Пуфи -  Пуф Куб - Фото 1
Пуфи -  Пуф Куб - Фото 2
Пуфи -  Пуф Куб - Фото 3
Пуфи -  Пуф Куб - Фото 4
Пуфи -  Пуф Куб - Фото 1
Пуфи -  Пуф Куб - Фото 2
Пуфи -  Пуф Куб - Фото 3
Пуфи -  Пуф Куб - Фото 4

Пуфи - Пуф Куб

Код товару: 1078

Пуф куб купити в Києві, Україні простіше простого разом з онлайн-магазином безкаркасних меблів Poparada. На e-Commerce майданчику Попарада представлений весь спектр вироблених Нами безкаркасних меблів, і пуф-куб не є винятком.

Варто відзначити, що Poparada - це перш за все вітчизняний виробник безкаркасних меблів, що знаходиться в столиці України. Дана обставина свідчить про те, що у нас можна купити пуф куб без посередників.

Територіально, Ми знаходимося в Києві, по вулиці Деміївська 59 А. За цією адресою розташовується Наш шоу-рум. Там Ви зможете не тільки особисто оцінити пуф-куб, побачити весь асортимент продукції, але і купити інший товар, який сподобався. Багатий вибір безкаркасних меблів Poparada Вас приємно здивує!


* Размер
40 см 40 см 40 см
* Вибір тканини верху :
Ціна 640 грн

Доставка замовлення і способи оплати

Купити пуф-куб у Києві

Купити пуф куб в Києві, з можливістю його якнайшвидшої доставки, найкраще у Нас! Магазин Poparada знаходиться в місті Київ. Для покупців, які проживають в столиці України, доступні дві опції: самовивіз і кур'єрська доставка.

До того ж, у покупців є можливість оцінити якість виробленої Нами продукції і купити пуф-куб безпосередньо в шоу-румі.

Придбання пуфа куба в Україні

Магазин Poparada відкритий для жителів всієї країни. Ми обробляємо замовлення і відправляємо покупки в різні куточки України. Саме тому, якщо Ви проживаєте в одному з міст або селищ України та бажаєте купити пуф-куб у Нас, то Ви звернулися за адресою!

Ми подбали про комфорт Наших шановних покупців і передбачили різні способи доставки товарів. Тепер Ви можете вибрати найбільш підходящого оператора доставки поштових відправлень: Автолюкс, Інтайм або Нова Пошта.

Що таке пуф куб

Пуф куб - це один з видів безкаркасних меблів, вироблений Poparada поряд з іншими, не менш цікавими продуктами. Цей виріб знайшов безліч застосувань і є досить популярним товаром в Нашому онлайн-магазині.

Пуф-куб - це перш за все самостійний табурет. Даний безкаркасний виріб служить прекрасним доповненням до будь-якого продукту, який виготовляється в Poparada.

З пуфом-куб Ви зможете скласти ноги, поставити телевізійну закуску або покласти на нього пульт від телевізора. Даний продукт є справжньою знахідкою для дітей. При створенні власного світу в дитячій кімнаті, можна побудувати барикаду, халабуду, стіл і стілець для ігор.


ЧИТАТИ ДАЛІ
.
Пуфи -  Пуф Куб

З цим товаром купують

0

Заповніть всі поля помічені * зірочкою. HTML код заборонений.

5 Чудовий товарДякуємо Наші менеджери зв'яжуться з вами в
найближчим часом