Про нас

Компанія Poparada (Попарада) - найбільший виробник безкаркасних меблів в Україні. Наша продукція на крок випереджає ринок. Ми не пропонуємо Вам сирих рішень, недоробленої меблів і неповноцінні тканин; ми не завищуємо ціни в надії на навар від неуважного клієнта, і не робимо липових "акцій" з перекресленими цінами. Ми просто виробляємо якісну продукцію, а обсяг виробництва і кількість замовлень дозволяють нам тримати найкраще поєднання ціна / якість на ринку.

Наші крісла мішки, безкаркасні крісла, пуфи, безкаркасні дивани і столи можна зустріти на більшості виставок, у багатьох ресторанах і клубах, у своїх друзів вдома і у сусіда на дачі. З нами співпрацюють багато провідні світові компанії. ТM Poparada зроблена в Україні, вже була присутня на Європейських виставках, і готується до виходу на Європейський ринок.

Ми працюємо над виготовленням безкаркасних меблів з 2009 року. Це меблі, в якій немає жорстких елементів конструкції. Продукт з якого ми починали - це крісло-мішок, якій складається із зовнішнього і внутрішнього чохлів і наповнювача, зараз нашим основними продуктами є безкаркасні крісла, кожне набагато складніше і абсолютно опрацьовано під конкретний випадок. Ми пишаємося нашою лінійкою продукції, і бажаємо кожному спробувати дійсно зручні меблі TM Poparada.

Проектування, розробка, підбір тканин і ниток, пошиття, розкрій, підготовка продукція і доставка - кожен етап виробництва для нас вкрай важливий. Наша команда знає свою роботу і повністю відповідальна за якість продукції і сервісу, що надає. Саме тому наші клієнти звертаються до нас повторно, а компанії і організації співпрацюють з нами на постійних умовах.

Дякуємо Наші менеджери зв'яжуться з вами в
найближчим часом