Обмін чохлів

Гарантія Poparada

Гарантія

Якщо ви захочете купити крісло-мішок у місті Київ нашого виробництва, ви отримуєте на нього гарантію 4 місяці, так само, як і на інші вироби. У тому випадку, якщо ви виявите явний виробничий дефект, ми замінимо виріб на нове за вашим вибором або ж повернемо вам гроші.

Купити крісло-мішок у Києві та Україні дуже просто, причому на досить вигідних умовах.

Гарантія поширюється на цілісність швів, « блискавки », липучок і люверсов крісла-мішка, а також на виробничі дефекти тканин.

повернення

Ви можете повернути товар протягом 14 днів з моменту отримання за умови, що товар не був використаний, збережено його зовнішній вигляд і цілісність упаковки. В цьому випадку зворотна доставка по Києву і країні оплачується клієнтом.

Обмін

Протягом 7 днів з моменту отримання товару ви можете обміняти що не сподобався зовнішній чохол БЕЗКОШТОВНО. Оплатити потрібно буде лише доставку чохла (20 грн за Києвом).

Як бачите, уважність і розуміння по відношенню до кожного клієнта - наше пріоритетне завдання. Але все ж на першому місці стоїть відмінна якість нашої продукції. Тому, якщо ви захочете купити крісло-мішок у Києві та Україні, зателефонуйте нам, і ви зрозумієте, що таке по-справжньому відмінне обслуговування.

Дякуємо Наші менеджери зв'яжуться з вами в
найближчим часом